Nafukovací kruh Lively, 51cm, Intex 59230NP
Kód produktu: 159230
Nafukovací kruh pro malé neplavce. Užijte si ve vodě spoustu legrace s krásnými kruhy. Průměr 51 cm Doporučený věk: 3-6 let *barevné ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací kruh pro malé neplavce. Užijte si ve vodě spoustu legrace s krásnými kruhy.
Průměr 51 cm
Doporučený věk: 3-6 let
*barevné provedení je zasíláno náhodně dle skladové dostupnosti
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159230 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
