Nafukovací kruh Lively 61cm, Intex 59241NP
Kód produktu: 159241
Nafukovací barevný kruh pro letní horké dny, který slouží jako perfektní pomůcka pro neplavce. Průměr: 61 cm *barevné provedení je zasíláno ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací barevný kruh pro letní horké dny, který slouží jako perfektní pomůcka pro neplavce.
Průměr: 61 cm
*barevné provedení je zasíláno náhodně dle skladové dostupnosti
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159241 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 72m |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
