Nafukovací kruh CLEAR 91cm, Intex 59251NP
Kód produktu: 159251
Velký nafukovací kruh pro velkou zábavu Plovací kruh je vyroben z kvalitního vinylu a je vhodný pro děti od 9 let. Velikost: 91 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Velký nafukovací kruh pro velkou zábavu Plovací kruh je vyroben z kvalitního vinylu a je vhodný pro děti od 9 let.
Velikost: 91 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159251 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
