Kroket zahradní
Kód produktu: 52260
Woody Kroket zahradní v síťované tašce S dřevěným kvalitním krokety si užijete zábavnou hru na zahradě a díky tašce i na cestách. Zahradní ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Woody Kroket zahradní v síťované tašce
S dřevěným kvalitním krokety si užijete zábavnou hru na zahradě a díky tašce i na cestách.
- Zahradní kroket je ideální hra na výlet s rodinou. Účelem hry je dostat míček pomocí paličky přes všechny branky. Vyhrává ten, kdo má nejméně úderů.
- Vše si pohodlně odnesete díky přiložené tašce.
- Rozměry: délka hole: 79cm, průměr míčku: 7,5 cm.
Doporučený věk: od 5 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 52260 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3y+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.1 cm |
| Šířka výrobku: | 80.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
