Skákací kroužky svítící a házecí hra set
Kód produktu: W047363
Skákací kroužky svítící set. Obsah balení - 10x kroužek (25,5 cm), 10x spoj, 4x pytlík (7x7 cm). Baterie: každý kroužek 3xAG13 (celkem 30xAG13), pytlík 2xAG3 (celkem 8xAG3), jsou součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Skákací kroužky svítící set.
Obsah balení - 10x kroužek (25,5 cm), 10x spoj, 4x pytlík (7x7 cm).
Baterie: každý kroužek 3xAG13 (celkem 30xAG13), pytlík 2xAG3 (celkem 8xAG3), jsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047363 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | kroužek: 30xAG13, pytlík: 8xAG3 |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
