Kreslicí tabulka LCD 27 cm - český obal
Kód produktu: W050038
Kreslicí tabulka LCD. Velikost 27cm. Tlačítko on/off, tlačítko pro smazání tabulky, drážka na umístění tužky, tužka na tabulku, abeceda ze zadní strany. baterie 1*CR2025 součástí.
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Kreslicí tabulka LCD.
Velikost 27cm.
Tlačítko on/off, tlačítko pro smazání tabulky, drážka na umístění tužky, tužka na tabulku, abeceda ze zadní strany.
baterie 1*CR2025 součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050038 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1*CR2025 |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
