Kreslicí LCD tabulka 11,5" - český obal
Kód produktu: W038459
Kreslicí LCD tabulka 11,5". Píše barevně. Rozměry 18,5x0,5x29 cm. Úhlopříčka 30 cm. Symbol koše na přední straně maže tablet. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kreslicí LCD tabulka 11,5". Píše barevně.
Rozměry 18,5x0,5x29 cm. Úhlopříčka 30 cm.
Symbol koše na přední straně maže tablet. Přepínač na zadní straně - zámek proti smazání tabletu.
Pokud nelze tabulka smazat při otevřeném zámku, je potřeba vyměnit baterii. 1xCR2016 baterie součástí. Výměna baterie - spodní hrana tabletu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038459 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1xCR2025 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
