Kostky hrací 1,5 v krabičce 6ks
Kód produktu: 209073
Hrací kostky Klasické bodové kostky můžete využít pro samostatné hry nebo i k doplnění poztrácených kostiček z vašich deskových ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Hrací kostky
Klasické bodové kostky můžete využít pro samostatné hry nebo i k doplnění poztrácených kostiček z vašich deskových her. Příjemně strávené odpoledne při hraní s kostkami je ideální, když je venku špatné počasí. Existuje spoustu možností a kombinací, můžete hrát o drobné odměny, které si děti určitě rádi nechají slíbit.
- Hra s kostkami je určená pro všechny bez rozdílu věku
- V balení: 6 kostek
- Velikost kostky: 15 x 15 mm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 209073 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
