Kočárek hluboký 66cm - II. jakost
Kód produktu: W049786-2
Poškozený obal Kočárek pro panenky nesmí chybět v žádném pokojíčku malé slečny! Tak honem obléct miminko a vyrazit na procházku! Skládací ...
Poslední kus
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Kočárek pro panenky nesmí chybět v žádném pokojíčku malé slečny! Tak honem obléct miminko a vyrazit na procházku! Skládací hluboký kočárek má kovovou konstrukci. V balení najdeš návod na sestavení kočárku i na jeho složení pro převážení.
Velikost 37,5x64,5x66,5cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049786-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 37.5 cm |
| Šířka výrobku: | 64.5 cm |
| Výška výrobku: | 66.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
