Kočárek hluboký 59cm - II. jakost
Kód produktu: W049788-2
Poškozený obal Kočárek pro panenky nesmí chybět v žádném pokojíčku malé slečny! Tak honem obléct miminko a vyrazit na procházku! Skládací ...
Skladem
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Kočárek pro panenky nesmí chybět v žádném pokojíčku malé slečny! Tak honem obléct miminko a vyrazit na procházku! Skládací hluboký kočárek má kovovou konstrukci.
Velikost 59x57x32.5cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049788-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.0 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
