Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Chillin' Sonic
Kód produktu: W053139
Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Chillin' Sonic. Pixel art s motivem Odpočívající Sonic. Vhodné na zeď nebo na stojánek. Puzzle ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Chillin' Sonic. Pixel art s motivem Odpočívající Sonic. Vhodné na zeď nebo na stojánek.
Puzzle drží tvar a mohou být vystaveny vertikálně bez lepení.
- počet dílků 700+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053139 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.7 cm |
| Výška výrobku: | 24.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
