Produkt byl přidán do oblíbených
Jeřáb se 2 stavebními auty 57 cm
Kód produktu: W038873
Jeřáb se 2 stavebními auty. Velikost jeřábu 57 cm. Manuální jeřáb na kliku, otočné rameno o 360 stupňů. Obsahuje jeřáb, 2 stavební auta, 2 ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Jeřáb se 2 stavebními auty.
Velikost jeřábu 57 cm.
Manuální jeřáb na kliku, otočné rameno o 360 stupňů.
Obsahuje jeřáb, 2 stavební auta, 2 figurky stavebníků, 2 barely, 2 závory, stavební materiál a další. Obrázkový návod na složení na zadní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038873 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 14.6 cm |
| Šířka výrobku: | 59.7 cm |
| Výška výrobku: | 8.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
