Interaktivní medvídek LELE se zvuky
Kód produktu: W025053
Měkký, plyšový medvídek s 5 interaktivními tlačítky pro učení prvních číslic, tvarů a písmen. Přítulný medvídek děti naučí mnoho nových slov ...
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Měkký, plyšový medvídek s 5 interaktivními tlačítky pro učení prvních číslic, tvarů a písmen.
Přítulný medvídek děti naučí mnoho nových slov pomocí zábavných písní a říkanek.
Srdíčko na hrudi svítí.
Výška cca 23 cm.
Rozměry balení: 25,5 x 30 x 16 cm.
Doporučený věk: 6m+
Potřebné baterie: 2 x AAA (jsou součástí balení).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W025053 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2 x AAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
