iM.Master Stavebnice motorka červená - 557 dílků
🏍️ iM.Master – Stavebnice motorka červená (557 dílků) Postavte si detailní model červené motorky ze stavebnice iM.Master. Model o ...
Podobné produkty
Popis produktu
🏍️ iM.Master – Stavebnice motorka červená (557 dílků)
Postavte si detailní model červené motorky ze stavebnice iM.Master. Model o rozměrech 32,2 × 10 × 16,6 cm se skládá z 557 dílků a potěší každého fanouška stavebnic a jednostopých strojů. Díky propracovaným funkcím, jako je otáčecí zadní kolo s řetězem a fungující zadní tlumič, působí motorka realisticky a stavění je ještě zábavnější.
👉 Parametry:
-
557 dílků
-
rozměry: 32,2 × 10 × 16,6 cm
-
otáčecí zadní kolo s řetězem
-
funkční zadní tlumič
✅ Realistický model motorky v červené barvě
✅ 557 dílků – ideální výzva pro malé i velké stavitele
✅ Pohyblivé funkce pro větší autentičnost
✅ Skvělý dárek pro fanoušky stavebnic a motorek
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039486 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
