iM.Master – Stavebnice závodní auto červené - 437 dílků
🏎️ iM.Master – Stavebnice závodní auto červené (437 dílků) Postavte si propracované červené závodní auto ze stavebnice iM.Master. Model o ...
Podobné produkty
Popis produktu
🏎️ iM.Master – Stavebnice závodní auto červené (437 dílků)
Postavte si propracované červené závodní auto ze stavebnice iM.Master. Model o rozměrech 25 × 11,4 × 6,6 cm je složen z 437 dílků a nabídne nejen realistický vzhled, ale i skvělé funkce. Auto má otevírací dveře a jezdí na zpětné natažení, takže si s ním užijete spoustu zábavy i po dokončení stavby.
👉 Parametry:
-
437 dílků
-
rozměry: 25 × 11,4 × 6,6 cm
-
zpětné natažení
-
otevírací dveře
✅ Realistický model závodního auta
✅ 437 dílků – ideální výzva pro malé i velké stavitele
✅ Funkce zpětného natažení pro ještě větší zábavu
✅ Otevírací dveře pro detailní provedení
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039480 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
