iM.Master Stavebnice auto s korbou – 463 dílků
🚗 iM.Master Stavebnice auto s korbou – 463 dílků Postavte si detailní stavebnici auta s korbou iM.Master, která zaujme propracovaným ...
Podobné produkty
Popis produktu
🚗 iM.Master Stavebnice auto s korbou – 463 dílků
Postavte si detailní stavebnici auta s korbou iM.Master, která zaujme propracovaným designem a funkčními prvky. Model o rozměrech 23,2 × 11 × 10,2 cm se skládá z 463 dílků a přináší spoustu zábavy nejen při stavění, ale i při hraní.
👉 Skvělou vychytávkou je zpětné natažení, díky kterému auto samo vyrazí vpřed.
👉 Otevírací dveře a fungující zadní tlumiče dodávají modelu realistický vzhled i funkčnost.
✅ 463 kvalitních dílků pro dlouhou životnost
✅ Zpětný pohon – auto se samo rozjede
✅ Funkční zadní tlumiče a otevírací dveře
✅ Perfektní kombinace hry a stavění
Tento model auta ze stavebnice je ideálním dárkem pro děti i dospělé fanoušky stavebnic, techniky a aut.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039484 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
