Hra hadi a žebříky magnetická cestovní
Kód produktu: W037524
Hra hadi a žebříky magnetická cestovní. Rozměry pouzdra 10x18,5 cm. Plechové pouzdro slouží po otevření jako hrací deska. Figurky jsou magnetické. Součástí hrací kostka.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Hra hadi a žebříky magnetická cestovní.
Rozměry pouzdra 10x18,5 cm.
Plechové pouzdro slouží po otevření jako hrací deska. Figurky jsou magnetické. Součástí hrací kostka.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037524 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.3 cm |
| Šířka výrobku: | 18.7 cm |
| Výška výrobku: | 1.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
