Házení kroužků a míčků
Kód produktu: 123006
Oblíbená hra na doma i pro venkovní využití. Házení kroužků a míčků: jednoduchá pravidla super hra na postřeh a koordinaci hráči se ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Oblíbená hra na doma i pro venkovní využití.
Házení kroužků a míčků:
- jednoduchá pravidla
- super hra na postřeh a koordinaci
- hráči se musí trefit kroužkem na tyčku a míčkem do košíku
- bodové hodnocení je u každé tyčky
- vítězem je hráč s nejvyšším počtem bodů
Balení obsahuje:
- křížovou základnu
- 5 kolíků
- 5 košíků
- 5 kuliček
- 5 kroužků
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 123006 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
