Bumerang 27 x 23 cm
Kód produktu: W118341
Jak zabavit a rozhýbat děti o prázdninách? Bumerang je tou pravou volbou! Házení a chytání bumerangu je skvělý sport, relax i zábava. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Jak zabavit a rozhýbat děti o prázdninách? Bumerang je tou pravou volbou! Házení a chytání bumerangu je skvělý sport, relax i zábava.
Bumerang má perfektní aerodynamiku a při správném hození je zaručen jeho návrat.
Varianty:
- červená
- žlutá
- modrá
Velikost: 27 x 23 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W118341 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
