Hajánek Méďa
Kód produktu: 107040
Vtech Hajánek Méďa Měkký medvídek určený dětem pro pomazlení, zklidnění a snazší usínání. Dokáže zahrát uklidňující melodie a pomalu ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vtech Hajánek Méďa
Měkký medvídek určený dětem pro pomazlení, zklidnění a snazší usínání.
Dokáže zahrát uklidňující melodie a pomalu ztlumujícím se světlem doprovází děťátka ke spánku.
- rozvíjí motorické dovednosti
- stimuluje sluchové vjemy dítěte
- vydává roztomilé věty, hudební zvuky nebo zvuky přírody po stisknutí tlačítek
- hraje 70 písniček, melodií, zvuků i frází povzbuzuje dítě k prvním slůvkům
- časový spínač umožňuje navolit délku trvání melodií, zvuků i zpěvu až 30 minut
- po snadném vyjmutí elektronického zdroje lze Hajánka i vyprat
Materiál: plast, plyš
Baterie: 2 x AA 1,5V (součást balení)
Výška: 25 cm
Rozměr balení: 20 x 28 x 11,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 107040 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
