Golfová sada hůl s míčky a jamkou 62 cm
Kód produktu: W047352
Golfová sada hůl s míčky a jamkou. Obsah balení - golfová hůl, jamka, 2x míček. Délka hole 62 cm. Barevné varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Golfová sada hůl s míčky a jamkou.
Obsah balení - golfová hůl, jamka, 2x míček.
Délka hole 62 cm.
Barevné varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047352 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 64.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
