Dráha mašinka 31x32x14 cm
Kód produktu: W049930
Dráha mašinka. Rozměry dráhy 31x32x14 cm. Aktivace mašinky ON/OFF přepínačem na spodní straně. Pokyny k sestavení na obalu. Baterie 1xAA, nejsou součástí. Sada obsahuje 38 dílů.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dráha mašinka.
Rozměry dráhy 31x32x14 cm.
Aktivace mašinky ON/OFF přepínačem na spodní straně.
Pokyny k sestavení na obalu.
Baterie 1xAA, nejsou součástí.
Sada obsahuje 38 dílů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049930 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 1xAA (1.5V) |
| Délka výrobku: | 20.8 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
