Vlak set s efekty 68x68 cm
Kód produktu: W038242
Vlak set. Rozměry železnice 68x68 cm, velikost mašinky 13 cm, vagónů 9-11 cm. Součástí mašinka, 2 vagóny. Světelné efekty. 2xAA baterie ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak set.
Rozměry železnice 68x68 cm, velikost mašinky 13 cm, vagónů 9-11 cm.
Součástí mašinka, 2 vagóny. Světelné efekty. 2xAA baterie nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na pravé straně mašinky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038242 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.1 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
