Dětský potápěčský set Shark, Intex 55944
Užij si spoustu zábavy u moře nebo na zahradě v bazénu s potápěcí sadou s motivem žraloka. Je inspirovaná nejobávanější rybou všech moří a oceánů. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Užij si spoustu zábavy u moře nebo na zahradě v bazénu s potápěcí sadou s motivem žraloka. Je inspirovaná nejobávanější rybou všech moří a oceánů.
- Set obsahuje také šnorchl.
- Neobsahují latex.
Materiál: hypoalergenní guma, polykarbonátové sklo
Rozměr brýlí: 18 x 14 cm
Délka šnorchlu: 37 cm
Rozměry balení: 7 x 21 x 50 cm
Doporučený věk: 3-8 let
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 155944 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 49.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
