Dětský počítač 20x16 cm - mluví česky, český obal
Kód produktu: W028808
Naučný a zábavný dětský počítač potěší všechny malé děti! Formou hry se naučí poznávat písmena, čísla, barvy, tvary a zvuky zvířátek! ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Naučný a zábavný dětský počítač potěší všechny malé děti! Formou hry se naučí poznávat písmena, čísla, barvy, tvary a zvuky zvířátek!
- mluví česky
- světelné a zvukové efekty
- promítání (displej) v zrcátku
- nižší, vyšší hlasitost
- výuka čísel, barev, písmen, tvarů, zvuky zvířátek, melodie (nota)
Rozměry: 20 x 16 cm
Baterie 3xAA součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028808 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
