Produkt byl přidán do oblíbených
Dekorace ŠABLONA kolo na sníh 31,2x25,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W042509
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace ŠABLONA na sníh o velikosti 31,2x25,5 cm VÁNOCE.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W042509 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 31.2 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
