Dekorace na zeď/okno 40,4x18,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W024766
Dekorace na zeď/okno o velikosti 40,4x18,5 cm Vánoce Zvolenou variantu si uveďte do poznámky v objednávce.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace na zeď/okno o velikosti 40,4x18,5 cm Vánoce
Zvolenou variantu si uveďte do poznámky v objednávce.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W024766 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 40.4 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
