Dalekohled vojenský 11 x 10,5 cm - český obal
Kód produktu: W111476
Vojenský dalekohled nesmí chybět ve výbavě žádného vojáka! Postarej se, aby tvůj tábor byl v bezpečí před nepřátelským vojskem! Najdi si úkryt s ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vojenský dalekohled nesmí chybět ve výbavě žádného vojáka! Postarej se, aby tvůj tábor byl v bezpečí před nepřátelským vojskem! Najdi si úkryt s dobrým výhledem a pozoruj dalekohledem, co se děje v okolí!
Rozměry: 11 x 10,5 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W111476 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 22.3 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
