Peněženka jednorožec 19 x 11 cm
Kód produktu: W005500
Plyšová peněženka s obrázkem jednorožce potěší všechny milovnice těchto magických koníků! Díky velikosti může peněženka sloužit jako menší kabelka. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Plyšová peněženka s obrázkem jednorožce potěší všechny milovnice těchto magických koníků! Díky velikosti může peněženka sloužit jako menší kabelka. Originální módní doplněk umožní malým slečnám uschovat důležité věci pohromadě.
Velikost: 19x11 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005500 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
