Člověče pro nejmenší Domečky
Kód produktu: 209071
SPOLEČENSKÁ HRA DOMEČKY V KRABIČCE Sada obsahující dvě oblíbené společenské hry pro děti, které ještě neumí počítat. Obě hry jsou variací na známou ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
SPOLEČENSKÁ HRA DOMEČKY V KRABIČCE Sada obsahující dvě oblíbené společenské hry pro děti, které ještě neumí počítat. Obě hry jsou variací na známou a oblíbenou hru Člověče, nezlob se.
Obsah balení:
- pestrobarevný herní plán
- figurky
- barevnou kostku a kartičky
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 209071 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
