Bublifuk růže se světelnými efekty 100 ml 26 cm
Kód produktu: W057444
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bublifuk růže.
Objem 100 ml.
Rozměry 9,1x8x25,7 cm.
Světelné efekty. 4xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057444 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA (1.5V), nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 14.2 cm |
| Šířka výrobku: | 8.4 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
