Bublifuk pistole s externí nádržkou dinosaurus 280 ml 15 cm
Kód produktu: W057693
Bublifuk pistole s externí nádržkou dinosaurus. Objem 280 ml. Rozměry 12,3x6,8x15 cm. 3xAA baterie nejsou součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bublifuk pistole s externí nádržkou dinosaurus.
Objem 280 ml.
Rozměry 12,3x6,8x15 cm.
3xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057693 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 24.8 cm |
| Šířka výrobku: | 6.1 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
