Bburago Farm Traktor 10cm Fendt 1050 Vario - lesní traktor - II. jakost
Kód produktu: W048989-2
Poškozený obal Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut Kovový model ze serie Bburago Farm Traktor 10cm Fendt 1050 Vario - lesní traktor
Skladem
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut
Kovový model ze serie Bburago Farm Traktor 10cm Fendt 1050 Vario - lesní traktor
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W048989-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
