Produkt byl přidán do oblíbených
Nafukovací bazén Sunset glow, 147 x 33 cm, Intex 57422NP
Kód produktu: 157422
Dětský bazén s nafukovacím dnem poslouží v horkých letních dnech k příjemnému ovlažení. Při koupání si děti užijí spoustu legrace a vodních ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský bazén s nafukovacím dnem poslouží v horkých letních dnech k příjemnému ovlažení. Při koupání si děti užijí spoustu legrace a vodních radovánek.
V balení jsou přoliženy záplaty na opravu.
Objem: 275 l
Velikost: 147 x 33 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 157422 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
