Pistole vodní 13 cm
Kód produktu: W118339
Ve vodě nebo na souši, všude číhá nebezpečí! Buď připraven a měj po ruce svou vodní pistoli! Jen tak můžeš nepřítele ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Ve vodě nebo na souši, všude číhá nebezpečí! Buď připraven a měj po ruce svou vodní pistoli! Jen tak můžeš nepřítele překvapit jako první!
Napumpuj vodu a střílej! Vodní pistole ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech.
Varianty:
- bílá pistole
- zelená pistole
- žlutá pistole
Velikost: 13 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W118339 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
