Basketbalový koš s počítadlem a míčem 39x28 cm - II. jakost
Kód produktu: W036448-2
Poškozený obal Basketbalový koš s počítadlem a míčem. Rozměry desky 39x28 cm. Součástí koš, síť, míč, pumpa. 3xAAA baterie součástí.
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Basketbalový koš s počítadlem a míčem.
Rozměry desky 39x28 cm.
Součástí koš, síť, míč, pumpa. 3xAAA baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036448-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA součástí |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
