56441NP Nafukovací bazén barevný - II. jakost
Kód produktu: W156441-2
Poškozený obal Barevný dětský nafukovací bazén poslouží v horkých letních dnech k příjemnému ovlažení. Při koupání si děti užijí spoustu ...
Poslední kus
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Barevný dětský nafukovací bazén poslouží v horkých letních dnech k příjemnému ovlažení. Při koupání si děti užijí spoustu legrace a vodních radovánek!
- 4 nafukovací komory
- vypouštěcí ventil
- součástí opravná sada
Objem: 780 l
Rozměry: 168 x 46 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W156441-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
