Auto sklápěč s efekty 15,5 cm
Kód produktu: W038612
Auto sklápěč s efekty. Rozměry 15,5x13,5x10,5 cm. Světelné, zvukové a pohybové efekty tlačítkem na nakládací ploše a postranními tlačítky ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto sklápěč s efekty.
Rozměry 15,5x13,5x10,5 cm.
Světelné, zvukové a pohybové efekty tlačítkem na nakládací ploše a postranními tlačítky (zvuk motoru, hudba, jízda dopředu, dozadu). 3xAAA baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038612 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 14.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
