Tahač se stavebním strojem 28 cm
Kód produktu: 110630
Stavební auto s bagrem nesmí chybět na žádné stavbě! Auto jezdí na setrvačník. Velikost: 28 cm Doporučený věk: od 3 let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Stavební auto s bagrem nesmí chybět na žádné stavbě! Auto jezdí na setrvačník.
Velikost: 28 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110630 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
