Auto Monster RC na dálkové ovládání 29 cm
Kód produktu: W050396
Auto Monster RC na dálkové ovládání. Rozměry 29x22x21 cm. Frekvence 27MHz. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Provoz ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Monster RC na dálkové ovládání.
Rozměry 29x22x21 cm.
Frekvence 27MHz. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Provoz 15-20 min, dosah 10-15 m.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050396 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 35.8 cm |
| Šířka výrobku: | 23.5 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
