Auto stavební domíchávač s efekty 16 cm
Kód produktu: W057438
Auto domíchávač s efekty. Volná kola. Světelné a zvukové efekty tlačítkem na střeše. 3xAG13 baterie součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto domíchávač s efekty.
Volná kola.
Světelné a zvukové efekty tlačítkem na střeše.
3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057438 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
