Zvýrazňovače 4 ks
Kód produktu: 832721
Zvýrazňovače jsou praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Zvýrazňovače jsou praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy.
- určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru
- zavírací vršek
- klínový hrot
Balení obsahuje 4 základní barvy:
- oranžová
- zelená
- růžová
- žlutá
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 832721 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
