Zpívající panenka Míša Růžičková 33 cm - Český obal
Panenka Míša Růžičková se stane tvou nejlepší kamarádkou, se kterou zažiješ spoustu zábavy a dobrodružství! Zazpívej si s ní pohádkové písničky a ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Panenka Míša Růžičková se stane tvou nejlepší kamarádkou, se kterou zažiješ spoustu zábavy a dobrodružství! Zazpívej si s ní pohádkové písničky a staň se princeznou!
Stiskem srdíčka na hrudi si aktivuješ písničky.
Velikost 33 cm.
Světelné a zvukové efekty.
3xAAA baterie součástí.
Přepínač vypnuto, nízká hlasitost, vysoká hlasitost.
Písničky - ZOO, Sloník Toník, Popeláři, Sanitka, Zoubky, Ouky Kouky, Andílek, Ahoj školko.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028055 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

