Želva na natažení 12 cm
Kód produktu: 116785
Natáhni želvičku a pusť ji do vany nebo do bazénu! Dívej! Želva ve vodě plave! Natahovací želva bude tvou novou kamarádkou, se kterou si užiješ ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Natáhni želvičku a pusť ji do vany nebo do bazénu! Dívej! Želva ve vodě plave! Natahovací želva bude tvou novou kamarádkou, se kterou si užiješ spoustu zábavy při vodních radovánkách!
Velikost: 12 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116785 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
