Zahradní nábytek set Krtek - II. jakost
Poškozený obal Souprava nábytku s motivem Krtečka zpestří dětem jejich dovádění na zahradě. Tuto skvělou zahradní sestavu děti opravdu ...
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Souprava nábytku s motivem Krtečka zpestří dětem jejich dovádění na zahradě.
Tuto skvělou zahradní sestavu děti opravdu báječně využijí po celé letní období. U stolečku mohou děti spořádat svou svačinku, připravit hostinu pro své kamarády, a to jak pro ty opravdové, tak i ty plyšové.
Zahradní sada obsahuje:
- stolek se slunečníkem a dvě židličky
- montáž je velmi snadná
- pěkné a syté barvy potahu s obrázky oblíbeného Krtečka
Stoleček: průměr 52 cm, výška 45 cm
Slunečník: průměr 100 cm, max.výška 128 cm
Židlička: sedák 30 x 25 cm, výška 53 cm
Nosnost židličky: 27 kg
Zahradní set lze kombinovat s dalšími doplňky z kolekce Krtek.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W170401-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 6,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 51.0 cm |
| Výška výrobku: | 73.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
