Kategorie
Nákupní košík Množství: 0 Cena: 0 Kč

Wklub

Výhody Wklubu WIKY pro vásVěrnostní karta WIKY

 • karta i členství jsou zdarma
 • jednoduše se zaregistrujete na prodejně nebo ZDE na eshopu a potvrdíte souhlas se zpracováním osobních údajů
 • každý nákup na eshopu máte po přihlášení o 5 % levnější (nevztahuje se na Wceny a jinak zlevněné zboží)
 • 5% slevu získáte také na naší prodejně při nákupu nad 300 Kč po předložení Wkarty (nevztahuje se na Wceny a jinak zlevněné zboží)
 • za každý nákup (po přihlášení na eshopu) sbíráte navíc věrnostní body
 • na 1 účet můžete mít až 3 karty (= uživatele)
 • když ztratíte účtenku, lehce ji dohledáme
 • vybrané produkty si koupíte za výhodnější Wceny
 • objednáte si zaslání tištěného katalogu až domů zdarma (pokud jste nakoupili min. za 1.000 Kč ze předchozích 12 měsíců)
 • můžete se zúčastnit soutěží a akcí pro členy Wklubu
 • využít slevy na služby nebo zboží u našich partnerů

Registrovat do Wklubu

 

Kde získám kartu?

       Registrovat se můžete na prodejně nebo ZDE na eshopu a kartu si vyzvednout na prodejně.

 

Registrace na prodejně

       Po nákupu na naší prodejně v minimální hodnotě 300 Kč se můžete na pokladně registrovat, kdy vám následně paní prodavačka vystaví kartičku. Po registraci na prodejně vám přijde registrační email s přihlašovacími údaji na náš eshop, kde můžete z pohodlí domova také nakupovat.

       Obdržíte rovněž email s žádostí o souhlas se zpracováním osobních údajů. Pro členství ve Wklubu je nutno souhlas potvrdit do 14 dní od registrace.

       Pokud zapomenete heslo nevadí, jestliže znáte email, pod kterým jste se registroval/a, klikněte vpravo nahoře na tlačítko "Přihlásit se" a poté na "Zapomenuté heslo". To vám bude zasláno na váš email. Heslo si pak můžete ve svém účtu lehce změnit.

 

Registrace na eshopu

       Je to snadné. Vpravo nahoře kliknete na tlačítko "Registrovat se", vyplníte potřebné údaje a kliknete na fialové tlačítko "Registrovat". Po registraci na eshopu si můžete vyzvednout kartičku na kterékoli z našich prodejen a to již po 3 hodinách po registraci na eshopu. Stačí jen nahlásit váš email, pod kterým jste se registroval/a na eshopu a dohledáme vás. Paní prodavačka vám po vyhledání vydá kartičku na počkání. 

 

Co dělat, když ztratím kartu?
       Navštivte naši nejbližší prodejnu, aby Vám vystavili kartu novou. Starou kartu personál deaktivuje, nasbírané body Vám ale zůstanou. Musíte se prokázat vlastnictví účtu sdělením svého celého jména, příjmení, města s PSČ, emailu a mobilního telefonního čísla, v případě že by vznikl problém, abychom Vás mohli kontaktovat.

 

Co jsou věrnostní body?

 • Body sbíráte nákupy na eshopu i na prodejně. Každá utracená koruna = 1 věrnostní bod.
 • Pokud chcete sbírat body při nákupu na eshopu, musíte se přihlásit do svého účtu, který je navázán na Wkartu.
 • jedna zaplacená koruna = jeden bod
 • 1x ročně (30. září) proměníme Vaše nasbírané body ve volný kredit. Sami určete, kdy a za co je během následujících tří měsíců utratíte.
 • vyhodnocení Wklubu je vždy pro zúčtovací období od 1.10. do 30.9. následujícího roku
 • Nasbírané body z objednávek na e-shopu i nákupů na prodejnách můžete vidět ve svém účtu nebo vám je sdělí personál na prodejně.
   

 

Co je volný kredit?

 • volný kredit lze získat přepočtem věrnostních bodů 1x za rok vždy 30.9.
 • minimální částka pro přepočtení volného kreditu je 3000 bodů
 • kredity z vyhodnocení jsou platné vždy do konce roku
 • volný kredit lze uplatnit v kamenných prodejnách WIKY i na eshopu www.wikyhracky.cz

 

Jak uplatnit volný kredit na eshopu?

       Po přihlášení na eshop si v záložce Můj účet - Wklub (body a kredity) vygenerujete slevovou poukázku (v případě dosažení kreditů), číslo slevové poukázky pak vložíte v 1. kroku nákupního procesu do kolonky uplatnění stiskněte tlačítko "Uplatnit". Slevovou poukázku lze uplatnit vždy celou, pouze na jeden nákup a pouze na eshopu wikyhracky.cz. Pokud je hodnota slevové poukázky vyšší, než hodnota objednávky, rozdíl mezi hodnotou nákupu a výší slevové poukázky zaniká uplatněním poukázky v objednávce bez nároku na vyplacení rozdílové částky. Zpětné převedení poukázky na Kredity není možné. Operace je jednorázová a nenávratná. Reklamace lze uplatňovat na kontaktních místech uvedených na našem eshopu.

 

Co je to Wcena?

       Wcena  je speciální cena na vybraných položkách, která platí POUZE pro registrované členy věrnostního Wklubu WIKY.

 

 Co znamená sleva až 10%?

       Každý registrovaný zákazník získává při každém nákupu nad 300 Kč slevu 5%. Při splnění minimálního limitu 3000 bodů Vám 30.9. proměníme 5% z hodnoty nasbíraných bodů ve volný kredit. 

 

Je třeba email?

       Email je základní podmínkou členství ve Wklubu WIKY. Je to základní komunikační nástroj pro kontakt s vámi a na email posílám žádost o souhlas se zpracováním osobních údajů, který je třeba potvrdit, chcete-li být členem Wklubu. Proto, abyste se mohli stát členem Wklubu WIKY, musí mít alespoň jedna osoba z domácnosti. Na jednu registraci (jeden email) můžete mít až 3 Wkarty (pro babičku, dítě, manžela, ...). Jeden účet mohou využívat tedy až 3 uživatelé.


Musím mít kartičku u sebe, když jdu nakupovat?

       Ano, své členství musíte prokázat bez vyzvání v době prodeje. Bez předložení karty Wkarty nejde čerpat sleva 5%, ani sbírat body. Pozdější identifikace a zpětné uplatnění slev na doklad není možné. Proto noste raději svou Wkartu s sebou :)

 

Limit 3.000 jako podmínka pro vyhodnocení - není to moc?  

        Není, pokud máte malé dítě, popř. školáka, potom splnění limitu 3.000 Kč by neměl být problém. Vzhledem k tomu, že můžete na jedno konto sbírat body až 3 lidé současně (celá rodina), není problém této částky dosáhnout. Volný kredit je odměna za věrnost. Proto tuto odměnu od nás získá jen ten, kdo u nás nakupuje pravidelně.

 

Víte že?

- běžná rodina utratí za školní pomůcky při zahájení školního roku 2.000 - 5.000 Kč?

- na školu pro Vás každý rok zlevňujeme desítky položek?

- můžete využít akční ceny v kombinaci s výhodami Wklubu?

- na jednu registraci můžete mít zaregistrovány až 3 věrnostní karty Wkarty?

- abyste mohli čerpat výhody Wklubu, je nutno se prokázat kartičkou věrnostního klubu

- pokud nasbíráte 3.000 bodů, již jste ušetřili 158 Kč = 5% z nákupů

- pokud do konce září nasbíráte 3.000 bodů, získáte od nás k 1.10. KREDIT v hodnotě 150 Kč

- nakupovat ve WIKY se jednoduše vyplatí

 

Pravidla Wklubu WIKY

WKlub - jak se stát členem

 • členem klubu se může stát každý zákazník starší 16 let
 • povinné údaje pro registraci na prodejnách: jméno a příjmení, e-mail, telefon
 • podmínkou pro registraci je vlastnictví emailové adresy
 • při registraci na eshopu nebo po registraci na prodejě (přijde vám email) potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů
 • při registraci na prodejně nákup v minimální výši 300,- Kč
 • člen Wklubu čerpá výhody členství od svého dalšího nákupu (sleva neplatí na nákup při registraci)

Wkarta bonusového programu WIKY

 • při vašich nákupech můžete vždy uplatnit pouze jednu z akčních nabídek, slevy a kupóny nelze sčítat ani kombinovat s výhodami registrovaných uživatelů Wklubu

WKonto a bonusové body

 • Řádná roční uzávěrka je vždy k 30. 9. daného roku a počítají se nasbírané body od 1. 10. roku předchozího.
 • V případě dosažení a překročení limitu 3000 bodů od nás získáte kredit v hodnotě 5% z dosaženého počtu bodů.
 • Po vyhodnocení můžete na kterékoliv prodejně požádat o zaplacení útraty volným kreditem nebo si převést v eshopu volný kredit na slevový poukaz.
 • Kredit je platný do konce daného roku a je možné jej kdykoliv v tomto období využít.
 • Po vyhodnocení je stav bonusového konta vynulován všem zákazníkům a začíná nové platné období. Při nedosažení stanoveného limitu se body nepřevádí do období následujícího.       

 

Zánik členství 

        Členové WKlubu WIKY mohou členství ve věrnostním programu kdykoliv ukončit a to zasláním této informace na e-mailovou adresu eshop@wiky.cz. Provozovatel může ukončit členství ve Wklubu v případě, že člen WKlubu WIKY neuskuteční v rámci prodejní sítě WIKY nákup po dobu dvou let.

        Členství ve Wklubu zaniká, jestliže nám neposkytnete souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Změna registračních údajů

        Členové WKlubu WIKY jsou zodpovědni za správnost údajů uvedených ve své registraci a přihlášení. Údaje je možné kdykoliv změnit nebo aktualizovat v administraci účtu po přihlášení nebo požádat o úpravu na kterékoliv z našich prodejen.

 

Přechod mezi Wklubem pro zákazníky a Wklubem pro organizace

       Pokud se rozhodnete přejít vzhledem k výši svých nákupů přejít z jednoho klubu do druhého, je nutno vás znovu zaregistrovat kvůli počítání bonusových bodů. Nelze je mezi oběma Wkluby přesouvat. Podmínky Wklubu pro organizace naleznete zde.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

        Abychom o vás, vašich nákupech, kreditech mohli vést záznamy a mohli vás informovat o novinkách ve Wklubu, apod., potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj toto nemůžeme konat a tudíž nemůžete být členem Wklubu. Můžete si přečíst naše platné Zásady se zpracováním osobních údajů pro členství ve věrnostním programu Wklub.

 

Ukončení činnosti WKlubu WIKY

        Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozastavit nebo ukončit činnost WKlubu WIKY. Provozovatel je v případě ukončení činnosti WKlubu WIKY povinen informovat o ukončení činnosti na internetové stránce www.wikyhracky.cz a na prodejnách WIKY. Dojde-li k ukončení činnosti WKlubu WIKY, zaniká členům věrnostního programu nárok na uplatnění výhod z členství v tomto klubu plynoucích.

 

Změna všeobecných podmínek

        Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit všeobecné podmínky WKlubu WIKY. Změna podmínek je platná ode dne jejich zveřejnění na internetové stránce www.wikyhracky.cz. Užití zákaznické karty na jakékoliv prodejně WIKY se považuje za souhlas s takovou změnou.

 

Platnost všeobecných podmínek

        Všeobecné podmínky v aktuálním znění platí od 24.01.2019.

 

Souhlas se všeobecnými podmínkami

        Člen WKlubu WIKY vyjádřil svůj souhlas se všeobecnými podmínkami poskytnutím své emailové adresy k registraci do klubu a převzetím věrnostní WKarty WIKY.

 

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.