Vyškrabovací notes 26x19cm / 10 listů
Kód produktu: 892007
Kreativně se vydovádějte na vyškrabovacím notesu, který má rozměry 19x26 cm. Na jednotlivých listech, můžete pomocí vyškrabovacího pera ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativně se vydovádějte na vyškrabovacím notesu, který má rozměry 19x26 cm. Na jednotlivých listech, můžete pomocí vyškrabovacího pera vytvářet různé pestrobarevné obrázky.
Na výběr mezi třemi variantami vyškrabávacích notesů.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 892007 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
