Produkt byl přidán do oblíbených
Vtech Mluvící hodinky - Marshall (Tlapková patrola)
Skutečné mluvící hodinky s oblíbeným hrdinou Marshallem z Tlapkové patroly se postarají nejen o pořádnou zábavu, ale také to pomůžou vzdělávat se! ...
Podobné produkty
Popis produktu
Skutečné mluvící hodinky s oblíbeným hrdinou Marshallem z Tlapkové patroly se postarají nejen o pořádnou zábavu, ale také to pomůžou vzdělávat se! Díky hodinkám se můžeš zdokonalovat v matematice a pozorování! Budeš také trénovat paměť i soustředění!
Hodinky obsahují 4 zábavné hry, které můžeš hrát přímo na displeji.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W033134 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Knoflíková CR2450 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
