Vousy
Kód produktu: 880422
Bílé vousy jsou vhodné zejména pro Mikuláše, trpaslíka nebo čaroděje. Dají se ale také použít pro masku dědečka či pohádkové postavy. Upevňují ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Bílé vousy jsou vhodné zejména pro Mikuláše, trpaslíka nebo čaroděje. Dají se ale také použít pro masku dědečka či pohádkové postavy. Upevňují se pomocí gumy vedené za hlavou a mají otvor pro ústa.
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880422 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
