Produkt byl přidán do oblíbených
Vojenský technika 5 ks 5,5 cm
Kód produktu: W038520
Vojenský technika 5 ks. Velikost dopravních prostředků 5,5 cm. Na zpětné natažení.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vojenský technika 5 ks.
Velikost dopravních prostředků 5,5 cm. Na zpětné natažení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038520 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
